МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «ЕТЕВК-2020»

Увага! Через пандемію короновірусу Covid-19, міжнародний конгрес “ЕТЕВК-2020″ відбудеться в червні 2021 року.

Міжнародний Конгрес «ЕТЕВК» – це унікальна платформа для спілкування та обміну досвідом фахівців, діяльність яких спрямована на розвиток територій та систем їх життєзабезпечення.  Вже понад 20 років Конгрес об’єднує представників підприємств та виробників найсучаснішого обладнання, органів місцевого самоврядування та державних відомств, наукових установ та фахових консультантів, міжнародних фінансових інституцій та отримувачів допомоги, громадських організацій та інш. Очолює Конгрес – центральний орган виконавчої влади з питань сталого розвитку територій та житлово-комунального господарства, зараз – Мінрегіон України.

Метою Конгресу є впровадження та підтримка  механізмів взаємодії всіх зацікавлених сторін у процесах формування та становлення об’єднаних територіальних громад, обмін актуальною інформацією щодо фактичного стану підприємств та систем життєзабезпечення, обговорення нових можливостей розвитку територій та шляхів їх реалізації. В цьому і полягає головна відмінність «ЕТЕВК» від аналогічних заходів.

Під час проведення Конгресу відбуватимуться пленарні засідання та особисті зустрічі учасників форуму, працюватимуть спеціалізовані секції, круглі столи та технічна виставка новітніх технологій, обладнання, матеріалів тощо. Одночасно з Конгресом працюватиме Технічна виставка, де будуть представлені новітні технічні досягнення.

За тематикою Конгресу публікується Збірка доповідей, яка вміщує матеріали з найактуальніших питань сьогодення галузі, а по завершенню Конгресу –  Резолюція за підсумками його роботи.

Всебічна підтримка та сприяння в організації Конгресу керівництва Одеської ОДА  та міського голови Чорноморська  дають сподівання, що саме Чорноморськ залишиться місцем постійного проведення Міжнародного конгресу «ЕТЕВК».

З пам’ятками м. Чорноморськ можна ознайомитись за посиланням.