ЗВІТ ЕТЕВК-2017

12-16 червня 2017 року у м. Чорноморськ Одеської області відбувся одинадцятий Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2017» (Екологія, Технологія, Економіка, Водопостачання, Каналізація).

Організатор: ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».

Пленарне засідання з вітальним словом відкрив міський голова міста Чорноморська Валерій Хмельнюк.

Серед учасників президії були:

– Олександр Терещук – перший заступник Одеської облдержадміністрації;

– Олена Валеріївна Бабак – народний депутат України;

– Едуард Борисович Кругляк – заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Під час проведення Конгресу було проведено 17 платформ, під час яких розглядалися нагальні питання реформування водопровідно-каналізаційного господарства, в т.ч. сучасні технології очищення підземних вод, аналітичний контроль якості води, проект Правил експлуатації систем водопостачання і водовідведення та інші. Проект резолюції Конгресу, а також  Проекти документів, що розроблені ДП «НДКТІ МГ» можна знайти за вказаними  посиланнями (там є можливість залишити коментар до кожного із зазначених документів). Одночасно з Конгресом працювала Технічна виставка, на якій були представлені новітні технічні досягнення і розробки провідних представників галузі водного сектора. У виставковому залі були представлені експонати, як вітчизняних виробників обладнання, так і зарубіжних компаній.

Одночасно з XI міжнародним конгресом “ЕТЕВК-2017″ (Екологія, технологія, економіка, водопостачання, каналізація) працювала Технічна виставка, на якій були представлені новітні технічні досягнення і розробки провідних представників галузі водного сектора. У виставковому залі брали участь, як вітчизняні виробники обладнання, так і зарубіжні компанії. Детальну інформацію про учасників виставки розміщено у Католозі Виставки.

IMG_4898 IMG_4890                 IMG_4891

 IMG_4834               IMG_4786 IMG_4741