РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

  Публікації у збірці Конгресу. Матеріали для публікації у збірці повинні відповідати тематиці Конгресу та супроводжуватися стислою анотацією (на українській, російській та англійській мовах), в якій відображується суть розглянутої у публікації проблеми. Рішення щодо публікації приймає редакційна група Конгресу. Матеріали для публікації передаються тільки в електронному вигляді за адресою: etevk@nikti.org.ua. З прикладом оформлення матеріалів для публікації можна ознайомитись за наступним посиланням.

Термін подачі матеріалів у збірку Конгресу продовжено до 3 травня 2019 року!

 Реклама. Для розміщення реклами у збірці необхідно представити готові макети у форматах: растрові – JPG, TIFF і EPS або векторні – AI і EPS (всі кольорові елементи повинні відповідати кольоровій моделі CMYK,  шрифти – переведені в криві, розділення – 300 dpi), або зібрані у вигляді публікацій в форматі QuarkXPress 4.x-6.5 (збірка за допомогою «Collect for output» з прикріпленими шрифтами і картинками) електронною поштою або через Інтернет. Реклама у форматі MS-Word не допускається. Розмір макету – сторінка А4; рекомендовані відступи від краю до тексту – не менше 1 см з кожної сторони.

Прейскурант № 3. Вартість послуг з розміщення реклами у збірці матеріалів Конгресу

Вид послуг Вартість послуг, грн.
1. 1 сторінка  формату А4 повнокольорової реклами у збірці матеріалів Конгресу 2520
2. 1 стаття рекламного характеру обсягом до 4 сторінок формату А4 з чорно-білими рисунками* 2940
3. Включення одиниці рекламного матеріалу (обсягом 1-4 стор.) до комплекту учасника 2040
4. Розміщення одиниці рекламного матеріалу на столах під час пленарного засідання 840
5. Розміщення рекламного банера в залі засідань (за 1 м2) 1200
6. Надання зали для презентації фірми (до 2 год.) 9600
* публікація науково-технічних статей – безоплатна
Увага ! При зміні вартості послуг, курсу валют тощо ціни на участь у Конгресі і Технічній виставці можуть бути переглянуті