Місце проведення

placesКонгрес та технічна виставка “ЕТЕВК” втретє будуть проходити в місті Чорноморськ Одеської області. Чорноморськ – місто молоде, тому історичних місць тут небагато. Але тим не менше він може запропонувати чимало цікавого не тільки своїм гостям, а й жителям. Обов’язковим місцем для відвідування є приморський парк розташований уздовж всієї лінії міського пляжу на вулиці Парковій. Жителі і гості міста із задоволенням прогулюються численними алеями, насолоджуючись запахами моря, сосен і троянд, якими славиться місто. На площі біля Приморської сходи проходять масштабні міські концерти та менш масштабні, але не менш цікаві виступи невеликих творчих колективів.

морякБазовим готелем Конгресу є готельний комплекс «Моряк», в ньому розташовується штаб секретаріату. Готельний комплекс «Моряк» розташований в центрі міста Чорноморськ, в 16 км від Одеси. Всі номери готелю відповідають сучасним вимогам готельного обслуговування. Зберігаючи атмосферу гостинності, за традицією адміністрація і персонал готелю «Моряк» сердечно приймають туристів, велика кількість делегацій, іноземних гостей і бізнесменів.
Адреса: проспект Миру 15, Чорноморськ, Одеська область, 68000.

IMG_4906Місцем проведення конгресу є розважальний центр «Метрополіс», що знаходиться в 5 хвилинах пішої ходьби від готельного комплексу «Моряк».Розважальний центр «Метрополіс» знаходиться в прибережій зоні, з тераси якого відкривається чудовий вид на Чорне море.
Адреса: вулиця Паркова 15, Чорноморськ, Одеська область, 68000.