ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

«ЕТЕВК-2019» буде присвячений найбільш актуальним питанням у сфері водопровідно-каналізаційного господарства, а саме підвищення ефективності та стабільності функціонування систем водопостачання і водовідведення. Також будуть розглянуті не менш важливі питання стосовно отримання та використання коштів міжнародних фінансових організацій, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів і обладнання для очищення води, автоматизації технологічних процесів, економіки, удосконалення систем управління і реформування водопровідно-каналізаційного господарства та охорони й захисту природних водних ресурсів.

Матеріали (статті) за означеною тематикою будуть опубліковані у спеціальній збірці. Тематичні матеріали можуть подаватися на трьох мовах: українській, російській або англійській. Вони повинні супроводжуватися стислою анотацією (на усіх 3-х мовах), в якій відображується суть розглянутої проблеми. Рішення щодо публікації приймає редакційна група Конгресу.

Матеріали для публікації передаються тільки в електронному вигляді за адресою: etevk@nikti.org.ua Текст повинен бути набраний на комп’ютері PC (не Mac) з використанням шрифту «Time New Roman» (шрифт не менш 12 пт із одинарним міжрядковим інтервалом). Малюнки виконуються у форматах EPS, CDR, TIFF і надаються окремими файлами (паралельно необхідно вставити ці малюнки у текст). Сканування графічних малюнків потрібно робити з розширенням – 600 dpi, а фотознімків – не менш 300 dpi. Таблиці не повинні бути громіздкими, розташовуються у тексті після посилання на них, всі найменування пишуться без скорочення слів (за винятком одиниць виміру) На окремій сторінці додаються контактні реквізити одного з авторів публікації. Зразок оформлення публікацій можна скачати за цим посиланням.

З питань публікацій можна звертатися за телефоном +380(44)2482355 (Кравченко Ніна Дмитрівна)