ЗВІТ ЕТЕВК-2019

10-14 червня 2019 року у м. Чорноморськ Одеської області відбувся дванадцятий Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація).

Організатор: ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».

Пленарне засідання з вітальним словом відкрив міський голова міста Чорноморська Валерій Якович Хмельнюк.

Серед учасників президії були:

– Василь Олександрович Гуляєв – народний депутат України;
– Едуард Борисович Кругляк – заступник міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України.

Під час конгресу в рамках платформ і круглих столів було обговорено найактуальніші проблеми у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення від вирішення яких залежить подолання кризи у цих галузях та їх подальший сталий розвиток. Також були розглянуті не менш важливі питання стосовно поводження з відходами, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів, обладнання, отримання коштів міжнародних фінансових організацій та інші. Проект резолюції Конгресу можна знайти за вказаними  посиланнями (там є можливість залишити коментар).

Одночасно з XII міжнародним конгресом “ЕТЕВК-2019″ (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація) працювала Технічна виставка, на якій були представлені новітні зразки технологічного обладнання, представлені сучасні програмні комплекси для управління системами, як українських, так і іноземних фірм та організацій. Детальну інформацію про учасників виставки розміщено у Каталозі виставки.